Łóżko dwuosobowe i jego wymiary

Śmiało można stwierdzić, że największym marzeniem co drugiego człowieka jest dobrze się wyspać. Komfortowy sen sprawia, że budzimy się wypoczęci i nie mamy oporów przed ?zwleczeniem? się z łóżka.

 

Łóżko dwuosobowe marzeniem wielu ludziJeśli jesteś z tych osób, którym zawsze brakuje miejsca, przez co budzą się niewyspani i połamani koniecznie wypróbuj łóżko podwójne z odpowiednio dopasowanym do twoich potrzeb materacem oraz stelażem. Uwaga - to nie tylko rozwiązanie dla par! Łóżko dwuosobowe świetnie sprawdzi się w sypialni singla, który potrzebuje dużo przestrzeni i komfortu, żeby się wyspać. Ponadto są dostępne przeróżne wymiary łóżek dwuosobowych, dlatego każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie.

 

Materac i stelaż - dwa elementy wpływające na jakość naszego snuWspomnieliśmy już o dwóch elementach wpływających na poprawę jakości snu: materacu i stelażu. Przyjrzyjmy się im z bliska. Producenci oferują nam dzisiaj wiele rodzajów obu składowych łóżka, dlatego ciężko jest wybrać ten, najbardziej pasujący do naszych potrzeb. Jeśli chodzi o materace, doświadczenie użytkowników podpowiada, że najlepsze są te lateksowe oraz piankowe, które dzięki swoim właściwościom idealnie dopasowują się do kształtu każdego ciała. Materac nie może jednak ukazać w pełni swoich predyspozycji, jeśli nie ma do niego odpowiednio dobranego stelaża. Stelaż to połączone ze sobą listewki, które podkłada się pod materac ? zapewniają one jego odpowiednią wentylację. Tutaj także mamy parę możliwości. Obok standardowych stelaży możemy wybrać te regulowane ? ręcznie bądź elektrycznie, dzięki czemu w łóżku będziemy nie tylko sypiać, ale także oglądać telewizję czy czytać książkę z odpowiednim podparciem kręgosłupa.

Łóżko ze stelażem

Na zdjęciu: Drewniane łóżko Visby Arhus High & BC 

 

Łóżka dwuosobowe - wymiaryIstotne, o czym jeszcze nie było mowy, są wymiary całego mebla. Dzisiaj chcemy przedstawić zestawienie tych najbardziej popularnych.

Łóżko dwuosobowe wymiary:

 

  • 140x200 cm,
  • 160x200 cm,
  • 180x200 cm,
  • 200x200 cm.

 

Łóżko dwuosobowe wymiary mogą być także dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, wtedy taki mebel wykonuje się na specjalne zamówienie. Jeśli zależy ci na polepszeniu jakości snu i porankach bez bólu pleców, zastanów się nad wyborem łóżka podwójnego do swojej sypialni!

 

 

Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą naszych mebli sprawdź szczegóły współpracy.

więcej

Aktualności w Visby

Sprawdź co się dzieje w firmie Visby! Zobacz nowości i promocje cenowe!

więcej

Atesty i certyfikaty

Dokumenty potwierdzające jakość materiałów, których używamy przy produkcji naszych mebli.

więcej