Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl
2023-05-09

Drewniana komoda na nóżkach do sypialni - praktycznie i z klasą

Drewniane komody na nóżkach należą do tego rodzaju mebli, które mimo upływu lat nie tracą na popularności. Drewniane meble na nóżkach pasują do przytulnych rustykalnych i wiejskich klimatów. To też ulubiony mebel amatorów aranżacji vintage i boho. Od kilku ostatnich sezonów można zauważyć, że komody powracają i są bardzo często wybierane jako najpraktyczniejsze meble do sypialni.

Potrzebujesz dobrej drewnianej komody na nóżkach

Planując aranżację sypialni, z pewnością chciałbyś uwzględnić w niej stylowe meble, które posłużą przez długi czas. Aby sypialnia stała się Twoim azylem, jej urządzenie musi być praktyczne, a jednocześnie odpowiadające Twoim preferencjom. Wybór odpowiedniej drewnianej komody na nóżkach do sypialni nie należy do najprostszych zadań, zwłaszcza, gdy zagłębimy się w różnorodność stylów, gatunku drewna i kolorystyki. Ponadto, jeżeli nie mamy sprecyzowanego pomysłu, możemy stać się trochę bezradni. Pewnym jest, że jednym z niezbędnych mebli dla wygodnego funkcjonowania w sypialni, jest dobra drewniana komoda na nóżkach. Dlaczego taka? - już wyjaśniamy.

Drewno i nóżki

Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Spędzamy w niej jedną trzecią doby, relaksujemy się, śpimy, oddychamy jej powietrzem. Dlatego tak istotny jest wybór odpowiednich, zdrowych mebli. Kiedy wybieramy drewnianą komodę na nóżkach do sypialni mamy do czynienia z materiałem naturalnym, antyalergicznym i antystatycznym, bez dodatku substancji klejących. Postawienie na drewniane meble w sypialni jest wyborem rozsądnym, korzystnym dla naszego codziennego samopoczucia. A jaką rolę spełniają nóżki? Komody, przylegające bezpośrednio do podłogi dają efekt spójności i elegancji, natomiast usunięcie gromadzącego się pod nimi kurzu jest bardzo uciążliwe, a czasami prawie niemożliwe. Jeżeli wstawimy drewnianą komodę na nóżkach do sypialni mamy pewność, że taki problem nas nie dotknie. Nawet małe nóżki umożliwiają cyrkulację powietrza i regularne sprzątanie pod meblami.

Drewniana komoda na nóżkach Visby Norvik

Drewno pasuje wszędzie

Wybór drewnianej komody na nóżkach do sypialni oczywiście zależy od indywidualnych potrzeb i gustu. Praktycznie jest wybierać meble, które swoim wyglądem będą pasowały do stylu pomieszczenia, a nawet całego mieszkania. Ponieważ sypialnia powinna wprowadzać wyciszenie przed snem, nie powinno się kupować komody w krzykliwych kolorach, wyróżniających się w całości wystroju. Idealnym rozwiązaniem są komody drewniane na nóżkach, w neutralnych, naturalnych odcieniach drewna. Sprawdź ofertę sklepu Visby, w której pośród pięknych i ponadczasowych komód znajdziesz tę dla siebie.

Praktyczne i z klasą

Drewniane komody na nóżkach do sypialni są bardzo popularnym rozwiązaniem. Ich elegancki design doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnym, jak i klasycznym stylem wystroju. Dzięki wykonaniu z drewna są oryginalne, każdy element ma swój niepowtarzalny charakter, rysunek drewna, sęki i odcienie. Ponadto są wyjątkowo funkcjonalne. Wyposażone w kilka szuflad lub drzwiczki, pozwalają na przechowywanie najróżniejszych rzeczy, od bielizny po książki czy dokumenty. Dodatkowo, ich blaty pozwalają na wyeksponowanie ciekawej dekoracji, czy chociażby postawienie nocnej lampki.

pixel