Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl
2020-03-16

#zostajemywdomu, ale w dalszym ciągu jesteśmy do Waszej dyspozycji

W Visby.pl dbamy o bezpieczeństwo.  Oto co warto wiedzieć planując zakupy w naszym sklepie w najbliższych dniach.

  1. Nasz sklep internetowy Visby.pll pracuje całą dobę, przyjmuje zamówienia i je realizuje zgodnie w planem.
  2. Nasi pracownicy biurowi pracują aktualnie z domu w godzinach od 8 do 18,  w soboty od 10 do 14. W niedziele nie pracujemy.
  3. Nasz sklep stacjonarny w Kobyłce jest otwarty codziennie w godzinach od 10 do 18 oraz w soboty od 10 do 14.
  4. Nasz zakład produkcyjny stosuje się do zaleceń władz. Wprowadził procedury bezpieczeństwa, i nieprzerwanie realizuje zamówienia.
  5. Firmy kurierskie dostarczają przesyłki w sposób maksymalnie bezpieczny zalecając przekazanie paczek w sposób bezkontaktowy (odległość 2m pomiędzy osobami).
  6. Zachęcamy Państwa, aby podczas zakupów korzystać z płatności online (przelew z góry, płatność kartą lub raty) zamiast "płatności za pobraniem" – to obecnie najbardziej rekomendowane przez firmy kurierskie i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Dzięki temu kontakt z gotówką, która jest nośnikiem zarazków będzie znacznie ograniczony.
  7. Firmy kurierskie wprowadzają alternatywną formę potwierdzenia doręczenia. Dzięki temu, co raz częściej odbiorcy paczek nie są już zobowiązani do składania podpisu na skanerze lub druku kurierskim, żeby potwierdzić odbiór przesyłki. To rozwiązanie jest wdrażane w trosce o dodatkowe eliminowanie ryzyka i bezpieczeństwo. Jeśli jednak zdarzy się, że kurier będzie oczekiwał odręcznego podpisu to wówczas zachęcamy do korzystania z własnego długopisu, a nie tego w który wyposażony jest kurier.
  8. Kurierzy wyposażani są w rękawiczki, maseczki i płyny dezynfekujące. Testowane są także nowe rozwiązania prewencyjne – mobilne dystrybutory wody wyposażone w specjalne krany, które kurierzy mogą wozić ze sobą w samochodach i używać ich do częstego mycia rąk.
  9. Wszyscy kurierzy otrzymali szczegółowe zalecenia dotyczące wprowadzenia wzmożonych środków ostrożności.

W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy cały czas do dyspozycji. Przypominamy, że zamówienie można złożyć także telefonicznie lub e-mailowo.

Kontakt ze sklepem visby.pl

tel: 531 935 787
e-mail:biuro@visby.pl

Życzymy Państwu dużo zdrowia!

pixel