Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

  Regały sosnowe

  ( ilość produktów: 1 )

  Sosnowe regały - praktyczne urozmaicenie przestrzeni domowej

  Drewniane regały sosnowe charakteryzują się przede wszystkim naturalnym, ciepłym wyglądem. Sosna jako gatunek drewna jest stosunkowo miękka i łatwa w obróbce, co pozwala na wykonanie z niej różnych kształtów i form. Regały sosnowe mogą mieć różne wykończenia, od naturalnego, nieobrobionego drewna, po lakierowane lub woskowane powierzchnie. Co więcej, sosnowe regały są stosunkowo lekkie, co ułatwia ich przestawianie w przypadku zmiany aranżacji wnętrza.

  Regały sosnowe są uniwersalne i mogą pełnić wiele funkcji w domu. Oprócz przechowywania książek, na regale można wyeksponować ozdoby, pamiątki z podróży czy kolekcje. W pokoju dziecięcym regał sosnowy może być idealnym miejscem na przechowywanie zabawek i książek. W sypialni natomiast regał sosnowy może pomieścić pościel, ręczniki czy kosmetyki.

  Warto pamiętać, że regał sosnowy należy regularnie pielęgnować, aby zachować jego naturalny wygląd i trwałość. W przypadku niewielkich zarysowań czy otarć można zastosować specjalne preparaty do regeneracji drewna.

  pixel