Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

  Komody szerokość 160 cm

  ( ilość produktów: 4 )

  Komody o szerokości 160 cm dają nieograniczone możliwości

  Drewniane komody o szerokości 160 cm mają ogromną przewagę nad komodami mniejszych rozmiarów. Przede wszystkim dlatego, że oferują większą ilość miejsca do przechowywania oraz trwałość, więc mogą być wykorzystywane i służyć przez dziesiątki lat i być odnawiane. Dlatego wybór dużej, drewnianej komody powinien być przemyślany.

  Przed zakupem drewnianej komody o szerokości 160 cm należy wziąć pod uwagę miejsce, w którym ma stanąć, dostępną przestrzeń i gabaryty mebla. Należy ocenić czy wybrana komoda pasuje do wystroju, czy harmonijnie komponuje się z przestrzenią czy może swoim rozmiarem przytłacza i wówczas należy rozważyć zakup mniejszej komody, np. o szerokości 120 cm lub 80 cm.

  Drewniana komoda o szerokości 160 cm jest niezastąpiona dzięki swojej praktyczności, to mebel, który nie tylko służy do przechowywania różnych przedmiotów, ale także może stanowić dekoracyjny element wystroju wnętrza. Dlatego przed zakupem należy zastanowić się nad stylem, w jakim urządzone jest wnętrze, i dopasować kolor oraz wykończenie drewna do reszty mebli. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na funkcjonalność komody, czyli liczbę szuflad, ich pojemność i sposób otwierania, a także na materiał, z którego wykonane są okucia i uchwyty. Wszystko po to, aby komoda nie tylko dobrze wyglądała, ale także była praktycznym i wygodnym meblem do codziennego użytku.

  pixel