Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

  Stelaże szerokość 120 cm

  ( ilość produktów: 7 )

  Zastosowanie stelaży do łóżek o szerokości 120 cm

  Stelaże o szerokości 120 cm są przeznaczone do łóżek pojedynczych o standardowej szerokości 120 cm lub do łóżek podwójnych składających się z dwóch materacy o szerokości 60 cm każdy. Taki rozmiar stelaża pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru ciała na większej powierzchni, co przekłada się na większy komfort snu.

  Stosowanie stelaży do łóżek o szerokości 120 cm pozwala na regulowanie napięcia powierzchni, co umożliwia dostosowanie twardości materaca do indywidualnych preferencji użytkownika. Ponadto, dzięki wygodnym uchwytom, można łatwo regulować wysokość stelaża, co umożliwia dopasowanie pozycji do spania do indywidualnych potrzeb.

  Stelaże o szerokości 120 cm są także bardzo praktyczne, ponieważ można je łatwo demontować i przewozić w razie potrzeby. Mogą być również stosowane w łóżkach tapicerowanych, co pozwala na zwiększenie wygody i poprawę higieny snu.

  Podsumowując, stosowanie stelaży do łóżek o szerokości 120 cm pozwala na zwiększenie wygody snu i dopasowanie twardości materaca do indywidualnych preferencji. Są one również bardzo praktyczne i łatwe do demontażu oraz przewozu.

  pixel