Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

  Regały szerokość 40 cm

  ( ilość produktów: 3 )

  Drewniane regały o szerokości 40 cm - jak najlepiej je wykorzystać?

  Regały o szerokości 40 cm to dość wąskie meble, ale mimo to mogą znaleźć wiele praktycznych zastosowań w domu. Oto kilka pomysłów, jak je wykorzystać:

  W łazience - regał o takiej szerokości doskonale nadaje się na kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji. Można na nim postawić koszyki z myjkami, suszarkami do włosów, szczotkami i innymi drobiazgami, które zwykle zajmują sporo miejsca na umywalce lub w szafce.

  W kuchni - regał o takiej szerokości może pełnić funkcję praktycznej półki na przyprawy i inne drobne produkty spożywcze. Można na nim umieścić słoiczki z solą, pieprzem, ziołami i innymi przyprawami, które często używamy podczas gotowania.

  W przedpokoju - regał o szerokości 40 cm może służyć jako miejsce na buty i akcesoria do ubrań. Można na nim postawić kilka par butów, a także powiesić na nim wieszaki z płaszczami i kurtkami.

  W pokoju dziecięcym - regał o takiej szerokości może być idealnym miejscem na przechowywanie zabawek i książek. Można na nim umieścić kosze z pluszakami, pudełka z klockami i inne zabawki, a także książki i albumy z obrazkami.

  W salonie - regał o szerokości 40 cm może służyć jako ozdobna półka na rzeźby, wazony, ramki z fotografiami i inne dekoracje. Można na nim stworzyć ciekawą kompozycję z różnych przedmiotów, które chcemy wyeksponować.

  pixel