Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

  Stelaże szerokość 100 cm

  ( ilość produktów: 2 )

  Stelaże do łóżek o szerokości 100 cm - w jakich łóżkach sprawdzą się najlepiej?

  Stelaże o szerokości 100 cm zwykle są przeznaczone do łóżek pojedynczych o standardowej szerokości 100 cm. Taki stelaż będzie idealnie pasował do łóżek o minimalnej szerokości 100 cm, ale należy pamiętać, że stelaż musi być nieco mniejszy niż łóżko, aby mógł być zamontowany wewnątrz ramy łóżka.

  W przypadku łóżek typu kontynentalnego, czyli składających się z kilku warstw materacy i stelaża, stelaż o szerokości 100 cm zwykle będzie standardowym rozmiarem. Jednakże, przed zakupem stelaża o szerokości 100 cm, warto sprawdzić dokładne wymiary łóżka i upewnić się, że stelaż będzie odpowiedni do danego modelu.

  W niektórych łóżkach, zwłaszcza w tych zbudowanych w stylu antycznym lub z litego drewna, stelaż może być wkomponowany w konstrukcję łóżka i nie wymagać oddzielnej instalacji. W takich przypadkach warto zwrócić uwagę na specyfikę konstrukcji łóżka i wybrać stelaż, który będzie do niej pasował.

  Podsumowując, stelaże o szerokości 100 cm będą idealne do standardowych łóżek pojedynczych o minimalnej szerokości 100 cm. W przypadku łóżek kontynentalnych, stelaż o takiej szerokości zwykle jest standardowym rozmiarem. Przed zakupem warto dokładnie sprawdzić wymiary łóżka i wybrać stelaż, który będzie do niego odpowiedni.

  pixel