Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

Informacje o sklepie

Zanim poznasz markę Visby, niech przemówią statystyki:
  • codziennie na łóżkach i materacach Visby sypia blisko 10 000 ludzi w całej Europie
  • urządzamy ponad 1000 sypialni rocznie
  • od początku działalności sprzedaliśmy ponad 20 000 mebli
  • na naszych meblach wypoczywa wiele osobistości znanych z pierwszych stron gazet

JAKOŚĆ

Marka Visby powstała w 2008 roku na Warmii w Polsce. Ideą założycielską naszej firmy była chęć tworzenia wyjątkowych mebli, które łączyłyby w sobie solidność tradycyjnie stosowanego materiału jakim jest drewno z nowoczesnym wzornictwem. Od początku stawialiśmy na jakość bez względu na koszty. Nasze meble można śmiało zaliczyć do kategorii tych produktów, które funkcjonują w jednej rodzinie przez kilka pokoleń, ponieważ zastosowane w nich proste, ale solidne rozwiązania konstrukcyjne sprawdzają się przez długie lata. Stale otrzymujemy potwierdzenie iż jest to prawda, ponieważ wracają do nas Klienci sprzed wielu lat, którzy teraz chcą dokupić kolejne meble do kompletu, lub polecają nas znajomym. Mimo wszystko nie spoczywamy na laurach i stale poprawiamy jakość produktów Visby.

DESIGN

Równie ważne jest dla nas wzornictwo: w tym przypadku postanowiliśmy szukać inspiracji na północy. Kochamy przyrodę Skandynawii, która pomimo postępu cywilizacyjnego, zmusza człowieka do zachwytu nad swoim surowym pięknem. Od lat byliśmy również pod wpływem prostoty i piękna projektów meblowych naszych szwedzkich kolegów. Tak jak oni, my również wyznajemy zasadę, że "piękno tkwi w prostocie". Wprowadzamy ją w życie w każdym pojedynczym projekcie, tworząc rzeczy naprawdę wyjątkowe. To wszystko sprawia, że nasze meble są prawdziwie przesiąknięte duchem Skandynawii. Stąd hasło naszej firmy "Meble Inspirowane Skandynawią" oraz szwedzka flaga w naszym logo. Nasze meble zostały zauważone i docenione na portalu najlepszesklepymeblowe.pl - dziękujemy.

O jakość dbamy w Polsce, w naszych zakładach na Podkarpaciu. To tam tworzymy każdy produkt od rozpiłowania drzewnego bala, po zapakowanie w paczkę gotowego mebla i wysyłania go do Klienta. Jesteśmy Polakami dumnymi z solidnych owoców naszej pracy. Na co dzień korzystamy z naszych produktów.  

DYSTRYBUCJA MEBLI VISBY

Do sprzedaży na terenie Polski, wykorzystujemy głównie narzędzia internetowe, takie jak nasz sklep pod adresem www.visby.pl oraz www.onemarket.pl. Logistyką i dostarczaniem towaru zajmują się wyspecjalizowane firmy kurierskie. Za granicą nasze produkty są dostępne w Niemczech, Czechach, Słowacji, Litwie, Łotwie, Estonii, Węgrzech oraz Rumunii. Stale pozyskujemy nowych odbiorców w kolejnych krajach.

OBSŁUGA KLIENTA

Zależy nam na jak najlepszej obsłudze Klienta. Do tej kwestii mamy wręcz staroświeckie podejście. Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie Nabywcy, a nasz zysk jest drugorzędny. Nie możemy sobie pozwolić na to, aby Ktoś kto wyda u nas kilka tysięcy złotych, nie był zadowolony. Jest to niedopuszczalne! Uważamy, że najsilniejszą reklamą jest sytuacja, gdy nasze usługi poleca innym usatysfakcjonowany Klient. Dlatego staramy się ułatwiać Klientom wszystko, co możemy. Nie zawsze się to udaje, ale mamy niemal 90% skuteczność.

Zespół Visby.pl

pixel