Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

Komody szerokość 80 cm

( ilość produktów: 24 )

Komody o szerokości 80 cm to częsty wybór

Drewniana komoda o szerokości 80 cm może być nie tylko funkcjonalnym meblem, ale także piękną ozdobą sypialni. Jej elegancki wygląd oraz naturalny materiał, z którego jest wykonana, sprawiają, że idealnie wpisuje się w różne style wnętrzarskie - od klasycznego po skandynawski czy industrialny.

Komoda drewniana o szerokości 80 cm to doskonałe miejsce na przechowywanie książek czy innych przedmiotów, które chcemy mieć pod ręką. Dzięki temu, że komoda ta jest większa niż standardowa 60-centymetrowa wersja, mamy więcej przestrzeni do przechowywania, co może być szczególnie przydatne w większych sypialniach.

Co więcej, blaty komody drewnianej o szerokości 80 cm mogą być doskonałym miejscem do wystawiania różnego rodzaju dekoracji, które wprowadzą do naszej sypialni dodatkowy urok i przytulny klimat. Możemy postawić na nich wazony z kwiatami, figurki, ramki ze zdjęciami czy delikatne świeczniki. W ten sposób komoda nie tylko będzie służyła nam jako praktyczne miejsce do przechowywania, ale także jako element dekoracyjny, który sprawi, że nasza sypialnia stanie się bardziej przytulna i indywidualna.

pixel