Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

  Stelaże - wszystkie

  ( ilość produktów: 9 )

  Jakie są rodzaje stelaży do łóżek?

  Istnieje wiele różnych rodzajów stelaży do łóżek, a ich wybór zależy od preferencji i potrzeb użytkownika oraz rodzaju materaca. Oto kilka najpopularniejszych rodzajów stelaży:

  1. Stelaż listwowy: to najprostszy rodzaj stelaża do łóżka, składający się z drewnianych lub metalowych listew ułożonych w równych odstępach. Jest to popularny i tani wybór, który zapewnia odpowiednie podparcie dla materaca.

  2. Stelaż sprężynowy: ten rodzaj stelaża składa się z metalowych sprężyn, które zapewniają elastyczne podparcie dla materaca. Stelaż sprężynowy zapewnia wygodę snu i jest dobrym wyborem dla osób, które preferują twardsze łóżka.

  3. Stelaż z regulacją: ten rodzaj stelaża umożliwia regulację poziomu podparcia dla różnych stref ciała, dzięki czemu można dostosować łóżko do indywidualnych potrzeb. Jest to dobry wybór dla osób z problemami z kręgosłupem lub innymi dolegliwościami.

  4. Stelaż kontynentalny: ten rodzaj stelaża składa się z dwóch części - dolnej części zbudowanej z solidnego pudła z szufladami na pościel i górnego elementu zbudowanego z listew lub sprężyn. Jest to bardziej wyrafinowany i elegancki wybór, który zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.

  5. Stelaż do łóżka typu boxspring: ten rodzaj stelaża jest podobny do stelaża kontynentalnego, ale zamiast szuflad w dolnej części posiada dodatkowe sprężyny lub piankę, co zapewnia dodatkowe podparcie dla materaca.

  Istnieje również wiele innych rodzajów stelaży do łóżek, takich jak stelaże elektryczne, które umożliwiają regulację poziomu podparcia za pomocą pilota, stelaże składane, które umożliwiają łatwe przechowywanie łóżka w czasie, gdy jest nieużywane i wiele innych. Warto wybrać taki stelaż, który będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom użytkownika i zapewni wygodę snu.

  pixel