Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

  Szafy szerokość 170 cm

  ( ilość produktów: 4 )

  Szafy o szerokości 170 cm to spora przestrzeń do zagospodarowania

  Szafy o szerokości 170 cm to meble o dużej pojemności, które pozwalają na efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Takie szafy są idealne dla osób, które potrzebują dużo miejsca do przechowywania ubrań, butów, pościeli, akcesoriów i innych przedmiotów.

  Dzięki swojej szerokości, szafy o wymiarach 170 cm pozwalają na efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, bez zajmowania zbyt dużo miejsca w pokoju. To bardzo praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach, gdzie każdy metr kwadratowy przestrzeni jest na wagę złota.

  Szafy o szerokości 170 cm są dostępne w różnych konfiguracjach, w zależności od potrzeb i preferencji użytkownika. Wśród dostępnych opcji można znaleźć modele wyposażone w różne półki, szuflady oraz wieszaki. Dodatkowo, wiele szaf jest wyposażonych w dodatkowe akcesoria, takie jak np. organizer na buty czy wieszak na krawaty.

  Podsumowując, szafy o szerokości 170 cm to spora przestrzeń do zagospodarowania, która pozwala na efektywne przechowywanie rzeczy. Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych opcji można dopasować szafę do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

  pixel