Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

Spełniamy marzenia aranżacyjne Klientów w usłudze “meble na wymiar”

2023-06-05
Spełniamy marzenia aranżacyjne Klientów w usłudze “meble na wymiar”

Jeżeli gotowe meble nie dają Ci swobody aranżacyjnej, bo nie mieszczą się w przestrzeni, którą posiadasz lub odwrotnie, zostawiają niezagospodarowane wolne miejsce, do którego nic już nie wchodzi, możesz zdecydować się na zakup mebli przez Ciebie zmodyfikowanych. Wystarczy, że skorzystasz z usługi “meble na wymiar”, a da Ci to możliwość personalizacji, a dzięki temu niepowtarzalnej aranżacji swojego mieszkania.

W jaki sposób można zmodyfikować meble Visby w usłudze “meble na wymiar”?

W zależności od potrzeb Klienta i na jego życzenie, możemy zmienić wymiary naszych mebli. Wszystkie parametry: szerokość, głębokość i wysokość mebli mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Bez problemu dopasujemy odpowiednią kolorystykę, a także, co jest bardzo istotne, niektóre rozwiązania konstrukcyjne. Przykładowo, możemy dodać więcej szuflad, dostosować do potrzeb wysokość półek lub zamontować wyższy zagłówek w wybranym przez Klienta łóżku. W wybranych kategoriach mebli można także zamówić meble fabrycznie zmontowane. Na indywidualne zamówienie wprowadzimy różne zmiany wizualne, jak np. grubszy blat. Ponadto każdy Klient może zamówić meble według własnego projektu.

Czy usługa wykonania mebli na wymiar jest płatna?

Aby spełnić życzenia Klientów w usłudze “mebli na wymiar” potrzebujemy indywidualnego podejścia do każdego zamówienia. Podczas tworzenia konieczne będzie użycie różnorodnych, dodatkowych materiałów, dodatkowy czas i zaangażowanie specjalistów. Dlatego też usługa jest płatna i każda zmiana, którą wprowadzają Klienci, jest wyceniana indywidualnie, co znajdzie odbicie w kosztach projektu.

Szafy Visby na wymiar

Czy modyfikacja mebli wydłuża czas realizacji?

Podczas tworzenia mebli na wymiar nie mamy do czynienia z produkcją “z taśmy”. Każdy mebel traktowany jest indywidualnie z najwyższą starannością. Zwłaszcza wieloelementowe zmiany wymagają większego nakładu pracy, co wydłuża czas oczekiwania. Można to określić po przeanalizowaniu konkretnych zmian wprowadzonych przez Klienta, oczywiście w terminie jak najszybciej możliwym.

W jaki sposób mogę zlecić modyfikację mebla Visby?

Procedura jest bardzo prosta:

  • Drogą e-mailową na adres: biuro@visby.pl należy napisać do nas wiadomość, o chęci skorzystania z usługi “meble na wymiar”.
  • Wiadomość powinna zawierać informację jakiego mebla dotyczy modyfikacja i dokładnie na czym ma ona polegać.
  • Otrzymane od Państwa zapytanie my skierujemy do specjalistów produkcji z prośbą o wycenę kosztów zaproponowanej modyfikacji.
  • Po otrzymaniu wyceny wrócimy do Klienta już z konkretną odpowiedzią.
  • Jeśli Klient się zdecyduje na cenę i termin realizacji, prosimy o opłacenie, a po zaksięgowaniu wpłaty, składamy zamówienie i przystępujemy do realizacji.

Czy meble wykonany z modyfikacją Klienta można zwrócić?

Niestety nie. Mebel tego typu jest traktowany jako produkt wykonany pod indywidualne zamówienie i nie może zostać zwrócony.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2023
pixel