Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

  Stelaże elektryczne

  ( ilość produktów: 2 )

  Stelaże elektryczne do łóżek to maksymalna wygoda - warto skorzystać z innowacyjnych technologii i nowości aby zapewnić sobie wysoki komfort snu!

  Stelaże elektryczne to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia regulację ustawień łóżka za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Dzięki temu można precyzyjnie dopasować ustawienia łóżka do indywidualnych potrzeb i preferencji, co pozwala na osiągnięcie maksymalnego komfortu snu. Oto jakie są zalety takiego rozwiązania:

  • Możliwość regulacji ustawień łóżka w zależności od potrzeb, co pozwala na wybór takiego położenia ciała, które jest dla nas najbardziej wygodne i korzystne.
  • Opcja podniesienia stelaża w celu ułatwienia wstawania z łóżka dla osób starszych lub z problemami zdrowotnymi.
  • Regulacja kąta nachylenia stelaża w miejscach strategicznych, takich jak głowa czy nogi, co pozwala na odciążenie kręgosłupa i poprawę krążenia krwi.
  • Wiele stelaży elektrycznych posiada funkcje masażu, co pozwala na jeszcze większe zrelaksowanie mięśni i poprawę jakości snu.

  Warto jednak pamiętać, że stelaże elektryczne są droższe niż tradycyjne stelaże i wymagają źródła zasilania. Ponadto, niektóre modele mogą być głośniejsze niż zwykłe stelaże, co może być uciążliwe dla osób, które mają lekki sen. Mimo to, stelaże elektryczne są świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie maksymalny komfort snu i chcą wykorzystać innowacyjne technologie, aby poprawić jakość swojego odpoczynku.

  pixel