Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

Komody szerokość 120 cm

( ilość produktów: 22 )

Komody o szerokości 120 cm - komfortowe i praktyczne

Drewniana komoda o szerokości 120 cm to mebel, który dobrze sprawdza się nie tylko w sypialni, ale również w innych pomieszczeniach. Ze względu na swoją pojemność, może posłużyć jako doskonałe miejsce do przechowywania nie tylko odzieży, ale także różnych akcesoriów czy dokumentów w biurze.

W salonie drewniana komoda o szerokości 120 cm może pełnić rolę szafki pod telewizor, gdzie pomieścimy sprzęt elektroniczny, jak i dodatkowe akcesoria związane z naszymi zainteresowaniami. Blat komody może posłużyć również jako miejsce do wystawienia dekoracji, jak stylowa lampa, wazon czy figurki.

W korytarzu drewniana komoda o szerokości 120 cm może posłużyć jako funkcjonalne miejsce do przechowywania butów, szalików, rękawiczek czy innych rzeczy, które chcemy mieć pod ręką, ale jednocześnie schowane przed wzrokiem.

W biurze drewniana komoda o szerokości 120 cm może posłużyć jako doskonałe miejsce do przechowywania dokumentów, segregatorów czy innych przedmiotów związanych z pracą. Blat komody może posłużyć również jako miejsce do postawienia laptopa czy innych urządzeń, co pozwoli nam na sprawną pracę.

Drewniana komoda o szerokości 120 cm to mebel, który dzięki swojej pojemności i uniwersalnemu stylowi doskonale sprawdzi się w różnych pomieszczeniach i będzie nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia, ale również piękną ozdobą wnętrza.

pixel