Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl
2023-05-09

Drewniana komoda z szufladami w stylu klasycznym

Drewniane komody z szufladami w stylu klasycznym to wymarzone meble dla każdego, kto lubi częste zmiany w wystroju wnętrz. Jeżeli nie jesteś zdecydowany jaki styl aranżacji pasuje do Twojego mieszkania lub wiesz, że za pół roku i tak będziesz coś przestawiać, to właśnie takie komody są dla Ciebie. Meble klasyczne to meble uniwersalne i ponadczasowe. Można je z łatwością dopasować do każdej kolorystyki i dowolnego stylu. 

Królowa drugiego planu

Drewniana komoda z szufladami w stylu klasycznym stanowi harmonijne tło dla pozostałych elementów aranżacji, to mebel, który nigdy nie wysuwa się na pierwszy plan. Charakteryzuje się, prostą formą i sprawdzonymi, funkcjonalnymi rozwiązaniami. Drewniana komoda z szufladami w stylu klasycznym może być bezpiecznie postawiona z meblami w dowolnym stylu. Naturalny materiał, minimalizm formy i wielofunkcyjność to główne założenia drewnianych komód w stylu klasycznym. Jednak za tymi głównymi cechami kryje się także ich różnorodność. Drewniane komody różnią się wielkością, formą i ilością szuflad.

Komoda z szufladami - uniwersalny schowek

Drewniane komody z szufladami w stylu klasycznym to raczej masywne proste bryły wyposażone w konfigurację szuflad. Najczęściej są bez uchwytów, co ułatwia wkomponowanie ich w każdą aranżację wnętrza. Dzięki przemyślnym układom szuflad, są doskonałym miejscem do segregowania i magazynowania najróżniejszych przedmiotów w zależności od potrzeb. Przykładowo w ofercie sklepu Visby bukowa komoda Visby BERGMAN 6+2 to komoda z aż ośmioma szufladami. Doskonale sprawdzi się w sypialni, a także w młodzieżowym czy dziecięcym pokoju.

Drewniana komoda Visby Sandemo

Dobierz to czego potrzebujesz

Jeżeli potrzebujesz, na przykład, drewnianej komody z szufladami w stylu klasycznym do magazynowania dużych przedmiotów, kołder, poduszek, zimowej odzieży czy obuwia, doskonale nada się do tego celu pojemna drewniana komoda Visby HESSLER 3. Specjalnego uroku pomieszczeniu doda drewniana komoda Visby ARHUS posiadająca pięć szuflad różnej wielkości. Jej uniwersalny charakter podkreśla gładki front, prosta forma i wcięcia zamiast uchwytów, które nadają komodzie optycznej lekkości. Wysoka, ale wąska komoda Visby SANDEMO idealnie zmieści się w niedużym pomieszczeniu, a jednocześnie dzięki czterem pojemnym szufladom pomieści wiele przedmiotów.

Przydatna w każdym wnętrzu

Drewniana komoda z szufladami w stylu klasycznym wkomponuje się idealnie w tradycyjnym salonie czy wnętrzu w stylu skandynawskim. Można je wykorzystać na wiele różnych sposobów i w różnych pomieszczeniach. Komody to meble bardzo funkcjonalne i wszechstronne, dlatego mimo jej wiekowej historii stosowane są także w nowoczesnej, minimalistycznej aranżacji sypialni i coraz częściej łazienki. Drewniane komody z szufladami w stylu klasycznym prezentowane w ofercie Visby, to meble zaprojektowane z myślą o spełnieniu wszystkich oczekiwań klientów, którzy mogą wybrać pasujący dla siebie styl i gatunek drewna (sosna, dąb, buk) dostępny w czterech kolorach.

pixel