Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl
2023-02-23

Drewniane łóżko w zestawie z komodą i szafkami nocnymi

Nocny wypoczynek jest bardzo ważnym elementem naszego życia. Aranżacja sypialni, do której udajemy się pod koniec każdego dnia, powinna być urządzona przytulnie i sprzyjać odprężeniu po pracy. Nic tak nie tworzy atmosfery relaksu, jak piękne drewniane łóżko w zestawie z komodą i szafkami nocnymi.

Najważniejszym elementem jest łóżko

Obowiązkowym meblem w każdej sypialni jest łóżko. Najlepszym rozwiązaniem jest drewniane łóżko w zestawie z komodą i szafkami nocnymi, ale do tego wrócimy później. Łóżko wykonane z naturalnego drewna jest doskonałym wyborem do każdej sypialni. Struktura drewna, jego miękkie wykończenie i nietuzinkowy charakter nadają pomieszczeniu luksusowy wygląd, a w luksusie odpoczywa się dobrze. Dla wygody wielkość łóżka powinna być dostosowana do wzrostu i ilości osób, które będą w nim spać. Jedna osoba nie potrzebuje małżeńskiego łoża, dwie osoby nie powinny gnieździć się w ciasnym łóżku. Główna zasada mówi, że każdy z użytkowników powinien mieć swobodny dostęp do łóżka od swojej strony. Jeśli więc urządzasz sypialnię małżeńską, to z każdego boku mebla powinno być tyle wolnej przestrzeni do ściany, by móc wygodnie dotrzeć do łóżka. Jeśli już zadbasz o najważniejszy mebel w Twojej sypialni i zorganizujesz przestrzeń w sposób prawidłowy i komfortowy wokół niego, możesz przystąpić do aranżacji kolejnych "sypialnianych" mebli.

I tu jest miejsce na szafki nocne

Niezależnie od stylu sypialni - modernistycznej, glamour, skandynawskiej czy minimalistycznej - w każdej jest odrobina z klasyki. Drewniane szafki nocne umieszczone po dwóch stronach drewnianego łóżka wprowadzają symetrię i ład, tak charakterystyczne dla stylu klasycznego. Szafki nocne stanowią nieodłączny element wyposażenia każdej sypialni. To meble urocze w swej prostocie, a zarazem oryginalne i nietuzinkowe. Drewniane szafki nocne w zestawie z drewnianym łóżkiem, nie tylko doskonale uzupełniają aranżację wnętrza, ale też spełniają wiele praktycznych funkcji. Zapewniają komfort wypoczywającym, dzięki czemu możemy mieć zawsze przy łóżku lampkę, budzik, okulary i inne przydatne drobiazgi. Drewniane łóżko w zestawie z komodą i szafkami nocnymi ma idealnie dopasowane proporcje wysokości szafek do wysokości łóżka, co jest podstawą komfortowego z nich korzystania.

Drewniane łóżko Sandemo w zestawie z komodą i szafkami nocnymi

Komoda wieńczy dzieło

Aby dopiąć perfekcyjny wygląd sypialni potrzebujemy drewnianej komody, która będzie wizualnym dopełnieniem idealnego wnętrza. Komoda to także niezbędny mebel, który posłuży nam jako podręczny magazyn na dodatkową pościel, ubrania, buty, zabawki lub inne drobiazgi. Dodatkowo na jej blacie możemy ustawić ozdoby, takie jak: świecznik, figurka, wazon, kwiaty czy ramki ze zdjęciami, które dodadzą osobistego charakteru naszej sypialni. Jeżeli lubimy mieć telewizor w sypialni, to też komoda będzie dla niego odpowiednim miejscem.

Dostosowane do potrzeb Klientów

Dębowe, bukowe czy sosnowe, wygodne, funkcjonalne, antyalergiczne, o wyjątkowym designie – drewniane łóżka w zestawie z komodą i nocnymi szafkami cieszą się coraz większą popularnością. Wykorzystane do ich produkcji drewno jest piękne, zdrowe w użyciu, niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia. Dlatego meble VISBY zdobią wiele sypialni w domach naszych Klientów. Proste, eleganckie, o ciekawym designie, doskonale komponują się z wnętrzami urządzonymi w każdym stylu. Drewniane łóżko w zestawie z komodą i szafkami nocnymi ze sklepu internetowego VISBY.PL to nieodzowne wyposażenie każdej modnej i eleganckiej sypialni.

pixel