Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl
2023-05-31

Jakie łóżko drewniane do pokoju gościnnego

Jeżeli mamy to szczęście, że możemy pozwolić sobie na zaaranżowanie osobnej sypialni dla gości, wyposażmy ją w wolnostojące łóżko drewniane. Jest to oczywiście najbardziej komfortowa opcja, za którą nasi goście będą nam wdzięczni i mile wspominać będą czas spędzony pod naszym dachem.

Osobny pokój gościnny

Wiadomo, że im więcej miejsca do snu, tym lepiej. Jeśli mieszkamy w domu jednorodzinnym lub mamy bardzo duże mieszkanie, wówczas możemy przeznaczyć jeden pokój na dodatkową sypialnię. To komfortowa sytuacja, ponieważ wówczas możemy postawić wygodne drewniane łóżko do pokoju gościnnego. To jak duże łóżko wybierzemy do pokoju gościnnego, zależy nie tylko od tego, ile osób będzie na nim spało. Podstawowym czynnikiem jest powierzchnia sypialni, ale też to, jakich gości najczęściej przyjmujemy. W zależności od tego czy są to pary śpiące razem, czy może osoby śpiące osobno, możemy wstawić jedno lub dwa mniejsze drewniane łóżka do pokoju gościnnego. W wielu przypadkach druga opcja jest bardziej uniwersalna.

Jakie wymiary powinno mieć wygodne łóżko drewniane?

Dobór łóżka drewnianego do pokoju gościnnego zależy przede wszystkim od tego, jakimi metrami kwadratowymi sypialni dysponujemy. Sklep Visby wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom klientów, posiada w swojej ofercie łóżka zaczynające się już od wymiaru 90 cm x 200 cmJednoosobowe łóżko drewniane do pokoju gościnnego jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku małej powierzchni wnętrza. W zależności od potrzeb naszych gości, pokój gościnny może być też zaaranżowany bardziej uniwersalnie z dwoma pojedynczymi łóżkami. Kolejne wymiary dostępnych łóżek to: 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200. Wszystko więc zależy od naszych potrzeb, a rozwiązanie znajdziemy w ofercie Visby.

Drewniane łózko sosnowe Laxbaken

Dlaczego łóżko drewniane?

Jeżeli zależy nam na komforcie wypoczynku naszych gości bez wątpienia powinniśmy wstawić łóżko drewniane do pokoju gościnnego. Jednym z podstawowych powodów jest to, że łóżka drewniane są bezpieczne dla alergików. Dzięki swoim właściwościom łóżka drewniane gwarantują dobre samopoczucie osób mających problemy z oddychaniem w nocy. Ponadto, łóżko z drewna do pokoju gościnnego to solidna i trwała inwestycja. Łóżko drewniane służy przez wiele lat, a nawet pokoleń. Tak więc raz inwestując w piękne, solidne łóżko na długo zapomnimy o kolejnym wydatku. Elegancja łóżka drewnianego automatycznie podnosi prestiż pomieszczenia. Dodatkowo łóżko drewniane do pokoju gościnnego jest ponadczasowe i łatwe w aranżacji w każdej sypialni, doskonale komponuje się z wszystkimi kolorami ścian i podłóg.

Przydatny pojemnik lub szuflada

Jeżeli mamy już koncepcję aranżacji tego wnętrza, warto pomyśleć czy nie byłoby praktyczne wybranie łóżka drewnianego do pokoju gościnnego z szufladą lub pojemnikiem na pościel. Taka opcja sprawdzi się doskonale nie tylko w niewielkim pomieszczeniu. Łóżko drewniane do pokoju gościnnego z pojemnikiem lub szufladą, z powodzeniem może służyć także jako dodatkowe podręczne miejsce do przechowywania zapasowej pościeli, koców, poduszek czy ręczników dla gości.

pixel