Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl
2023-02-28

Łóżko drewniane do sypialni 160x200 - pewny wybór i optymalny rozmiar

Łóżko drewniane do sypialni 160x200 wpasuje się w niemal każdą przestrzeń. Dla wielu osób to najważniejszy mebel w całym domu, ponieważ tylko w wygodnym łóżku, jesteśmy w stanie tak naprawdę wypocząć. Dlatego ze względu na swój uniwersalny charakter łóżko drewniane cieszy się niesłabnącą popularnością.

Mądry wybór: łóżko drewniane 160x200

Jeżeli zastanawiamy się nad tym jakie jest dobre łóżko do sypialni, zazwyczaj mamy na myśli kilka konkretnych cech: funkcjonalność, stabilność i wygląd. Jednak to nie wszystko. Dobre łóżko powinno pasować do sypialni pod wieloma względami, zapewnić nam wyjątkowy komfort i stworzyć ten specjalny dla nas nastrój, dzięki któremu sypialnia staje się naszą wieczorną oazą. Od wielu lat do najpopularniejszych łóżek, wybieranych przez Klientów, należą łóżka drewniane do sypialni 160x200. Czy drewniane łóżko sprawdzi się w Twojej sypialni? Zdecydowanie tak. Obróbka drewnianych elementów zachwyci swoim ciepłym blaskiem i nada przytulności każdemu wnętrzu.

Łóżko drewniane to nowoczesność i klasyka w jednym

Jedną z zalet łóżka drewnianego do sypialni 160x200 jest naturalny i ekologiczny jego charakter. Drewno jest materiałem klasycznym o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i fizyczne. Wybierając meble z drewna Visby, możemy być pewni, że posłużą nam przez długie lata. Drewno jest surowcem naturalnym i ekologicznym. Raz wykorzystane drewno służy pokoleniom, zatem takie meble nie obciążają planety. Ponadto drewno jest antyalergiczne i antystatyczne, a więc zdrowe dla użytkownika. Prawidłowo pielęgnowane i impregnowane odwdzięczy się wygodą i trwałością. Łóżko drewniane do sypialni 160x200 pasuje wszędzie, w prostszej formie, jako łóżko na nóżkach, sprawdzi się w mieszkaniach skandynawskich lub minimalistycznych, a bardziej okazałe i masywne, w tych inspirowanych stylem kolonialnym czy glamour.

 

Łóżko drewniane do sypialni 160x200 Visby Modena

Im większa szerokość, tym wygodniej

Jeżeli nie ogranicza Cię powierzchnia sypialni, masz szczęście, bo możesz wybrać najbardziej optymalny rozmiar łóżka dla siebie. Zakłada się, że dla jednej osoby powinno być to co najmniej 80 cm, analogicznie dla dwóch osób najbardziej komfortową szerokością będzie 160 cm x 200 cm. Łóżko drewniane o takich wymiarach możemy spotkać w sypialniach urządzonych w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Doskonale pasują też w przestrzeniach rustykalnych, glamour, retro lub boho. Łóżko drewniane do sypialni 160x200 jest łatwe w utrzymaniu czystości - wystarczy raz na jakiś czas przecierać jego powierzchnię wilgotną ściereczką. Mebel nie wymaga stosowania żadnych specjalnych detergentów.

Wszystko w ofercie Visby

W ofercie sklepu internetowego Visby.pl dostępne są łóżka z drewna sosnowegobukowego i dębowego. Każdy z tych rodzajów drewna ma nieco inny charakter i wygląd. Drewno bukowe i dębowe ma zdecydowane słoje i ogólną strukturę drewna bardziej widoczną, a jednocześnie bardziej surową. Łóżko z drewna sosnowego sprawia bardziej ciepłe wrażenie. Nasz wybór zależy od naszych preferencji.
Aby wybrane łóżko drewniane do sypialni 160x200 było tym idealnym wyborem, w sklepie Visby.pl dopasujemy odpowiedni dla niego stelaż i perfekcyjnie dopasowany materac zgodny z naszymi indywidualnymi potrzebami. Warto w tym celu skorzystać z fachowej porady doradców Visby.

pixel