Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

Na co zwrócić uwagę kupując łóżko drewniane z tapicerowanym zagłówkiem

2023-03-16
Na co zwrócić uwagę kupując łóżko drewniane z tapicerowanym zagłówkiem

Łóżka drewniane z tapicerowanym zagłówkiem to meble piękne i bardzo praktyczne. Łączą w sobie naturalność i trwałość drewna z miękkością i ciepłą elegancją tapicerowanego zagłówka. To idealne połączenie do eleganckiej i nastrojowej sypialni. Jeśli zatem szukamy inspiracji na urządzenie lub przemeblowanie sypialni, zdecydowanie warto się nimi zainteresować.

Jakie są zalety drewnianych łóżek z zagłówkiem?

Powinniśmy pamiętać, że łóżko drewniane z tapicerowanym zagłówkiem, to mebel, na którym spędzamy nawet 1/3 część naszego życia, zatem powinno zapewniać nam wygodę. Pierwsze, co przychodzi nam na myśl, kiedy myślimy o korzyściach płynących z posiadania łóżka drewnianego z tapicerowanym zagłówkiem, to wygodne czytanie książki, korzystanie z laptopa czy oglądanie wieczornych programów w telewizji. Dzięki tapicerowanemu zagłówkowi możemy bardzo komfortowo wykonywać te czystości, korzystając z tego, że oprzemy wygodnie plecy o miękki zagłówek.

Sypialnia wygląda szykownie

Sypialnia nie może obejść się bez łóżka, to ono definiuje funkcję i styl pomieszczenia. Łóżko drewniane z tapicerowanym zagłówkiem, jest jednym z najbardziej charakterystycznych elementów aranżacji bazujących na estetyce glamour. Imponujący wygląd, jakim wyróżnia się łóżko drewniane z tapicerowanym zagłówkiem, nie jest jedyną zaletą tego typu mebla, bowiem wpływa ono na estetykę również w innym aspekcie. Tapicerowany zagłówek sugeruje, że jesteśmy osobami lubiącymi dbać o komfort i dobieramy meble dla wygody. Sypialnia, w której ustawiono łóżko z zagłówkiem, jest wobec tego pomieszczeniem komfortowym.

Drewniane łóżko Visby Berg z tapicerowanym zagłówkiem

Tapicerowany zagłówek i nie tylko

Gdy planujemy zakup łóżka drewnianego z tapicerowanym zagłówkiem, zwróćmy też uwagę na to, jak zostało ono wykonane. Jaki gatunek drewna użyty do produkcji ramy łóżka najbardziej nam odpowiada. A co najważniejsze, jeżeli kupujemy łóżko wraz z materacem, skorzystajmy z doradztwa specjalistów w sklepie Visby, którzy pomogą wybrać materac dla nas najwłaściwszy. Ponieważ jego twardość, sprężystość i rodzaj, ma niebagatelne znaczenie dla jakości naszego wypoczynku. Ważne, aby pod każdym względem, wybrać model dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb.

Pasuje do wielu aranżacji

Łóżko drewniane z tapicerowanym zagłówkiem będzie najlepszym wyborem w przypadku sypialni o dużym metrażu. W mniejszych sypialniach, łóżka te nadają wyrazisty akcent dzięki zastosowaniu kolorowej, miękkiej i przyjemnej w dotyku tapicerki. Kolorystyczna różnorodność pozwala na wykorzystanie ich walorów we wnętrzach inspirowanych nie tylko estetyką stylu glamour, ale także klasyką, nowoczesnością czy stylem skandynawskim.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
pixel