Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl
2020-01-10

Visby – producent mebli drewnianych

Każdego dnia w sypialniach naszych klientów pojawiają się wyprodukowane przez nas łóżka – mamy świadomość, jak duża to odpowiedzialność. Chcemy, aby łóżka Visby były gwarancją dobrej jakości wypoczynku, i to na długie lata. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby każde z naszych łóżek było doskonałej jakości, a wszystkie elementy wykonane były z należytą starannością. Visby to producent mebli drewnianych, dla którego jakość snu jest najważniejsza.

Visby – dla nas najważniejsza jest jakość

Visby – producent mebli drewnianych, który cieszy się ogromnym uznaniem wśród klientów. Dowodem na to może być wieloletnie zadowolenie – nasze meble wytwarzane są z myślą o długim użytkowaniu, dlatego po kilku czy kilkunastu latach nadal wyglądają idealnie i nie sprawiają żadnych problemów. Podstawą naszej działalności są łóżka drewniane, które można dowolnie personalizować. Klienci mogą wybierać według różnych kształtów, kolorów i rodzajów drewna, zagłówków, uchwytów i innych elementów, które ostatnie składają się na spektakularny, końcowy efekt.

Szeroka oferta łóżek od Visby

Podczas długiej obecności na rynku, Visby, producent mebli drewnianych, przygotował bardzo szeroką ofertę łóżek. Nasi klienci mają do dyspozycji łóżka niskie i łóżka wysokie, łóżka z pojemnikiem lub z szufladami na pościel, łóżka z tapicerowanym zagłówkiem, a nawet bajeczne łóżka z baldachimem. Dla osób wysokich przygotowaliśmy łóżka dłuższe o 20 cm – dzięki temu mogą wyspać się w komfortowych warunkach.

Visby jako producent mebli drewnianych nie ogranicza się tylko do łóżek. W naszym sklepie dostępne są również szafy, komody, szafki nocne, toaletki i szafki RTV. W przypadku każdego z mebli klienci mogą swobodnie wybierać pośród różnych rodzajów drewna, dzięki czemu są w stanie stworzyć swoją sypialnię marzeń – wnętrze, w którym królować będą wysokiej jakości meble drewniane od Visby.

Meble z litego drewna – trwałość i ozdoba każdego wnętrza

Meble z litego drewna to najwyższej jakości wyroby meblarskie, które – zanim trafią do rąk klientów – poddawane są wieloetapowej, specjalistycznej obróbce. Kluczem jest wybór odpowiedniego drewna, prawidłowe sezonowanie, a także impregnacja, dzięki której drewno będzie wytrzymałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Jedną z najważniejszych zalet litego drewna jest ich naturalny wygląd. Każdy kawałek drewna jest niepowtarzalny – na jego powierzchni znajdują się słoje, które sprawiają, że nie sposób znaleźć dwa identyczne meble. Codzienne obcowanie z naturalnymi meblami to prawdziwa przyjemność, tym bardziej, że są one bardzo przyjazne dla organizmu. Regulują one poziom wilgoci w powietrzu, a także – w przypadku drewna sosnowego – mogą zapobiegać unoszeniu się kurzu, co jest bardzo dobrą wiadomością dla alergików.

Visby – producent mebli drewnianych

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli szukasz dobrej klasy mebli drewnianych, które staną się najważniejszą ozdobą Twojego domu, to właśnie je znalazłeś. Każdy z naszych mebli projektowany jest zgodnie z najnowszymi trendami, jednak podstawą jest wysoka jakość i wytrzymałość, której gwarancję daje stosowanie litego drewna. Tworzymy meble już od 2008 roku, z roku na rok udoskonalając naszą technikę. Przy każdym zamówieniu staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów – dzięki temu mamy pewność, że efekt końcowy, czyli gotowa sypialnia, jest zgodny z oczekiwaniami.
pixel