Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

Co musisz wiedzieć przed zakupem drewnianej szafki RTV

2023-04-21
Co musisz wiedzieć przed zakupem drewnianej szafki RTV

Drewniana szafka RTV to najczęściej mebel stojący w salonie, który pomaga utrzymać porządek i organizację wokół telewizora. Zazwyczaj szafka RTV jest niska, prostokątna, z półkami lub szufladami do przechowywania takich rzeczy jak: piloty, kable, słuchawki i inne przedmioty, do których potrzebujemy szybkiego dostępu.

Jaką szafkę RTV potrzebujesz?

Na to, aby Twój salon wyglądał dobrze składa się wiele czynników. Jednym nich z jest dobór odpowiedniej, proporcjonalnej i funkcjonalnej szafki RTV. Co musisz wiedzieć przed zakupem drewnianej szafki RTV? Po pierwsze jaka jest wielkość telewizora, który posiadasz lub jakiej wielkości będzie, jeśli dopiero zamierzasz go kupić? Jakich dodatkowych funkcji oczekujesz od szafki RTV? Czy chcesz wyeksponować na jej półkach kolekcję płyt DVD lub ustawić sprzęt multimedialny, jak dekoder czy konsola do gier? A może bardziej potrzebujesz jej jako schowek na dokumenty i podręczne drobiazgi?

Jaki rozmiar powinna mieć szafka RTV?

Rozmiar drewnianej szafki RTV zależy od rozmiarów telewizora i od wielkości pomieszczenia, w którym stanie. Przyjęło się uważać, że drewniana szafka RTV, z powodów estetycznych i praktycznych, powinna być ok. 20-40 cm dłuższa niż telewizor. Taki margines to ochrona telewizora przed ewentualnym potrąceniem w trakcie przechodzenia, a także elegancko wyeksponuje to ekran. Ponadto dodatkowe centymetry to miejsce na ewentualną dekorację. Podczas dopasowywania drewnianej szafki RTV pamiętaj, o fakcie, który czasami nam umyka, że rozmiar ekranu podawany jest w calach i określa długość przekątnej ekranu, a nie telewizora.

Drewniana szafka RTV Visby Viveca

Drewniana szafka RTV - połączenie trwałości i piękna

Wybór drewnianej szafki RTV jest wyborem najlepszym z powodu trwałości drewna jako materiału. Im większa jest powierzchnia nośna szafki RTV, tym solidniej musi być wykonana, aby mebel się nie odkształcał. Tutaj znakomicie sprawdzają się właśnie solidne, drewniane szafki. Dodatkowym atutem drewnianych szafek RTV jest to, że dobrze wyglądają niezależnie od stylu i zmieniających się aranżacji. Ponadczasowe, eleganckie, nadające pomieszczeniu ciepły klimat, w połączeniu z nowoczesną elektroniką tworzą wrażenie ekskluzywności.

Szafki Visby dodają stylu

Jeżeli masz w salonie zestaw mebli, w którym jednym z elementów jest szafka RTV, a zmieniając telewizor chcesz zmienić i szafkę, oferta sklepu Visby jest właśnie dla Ciebie. Proponowane w Visby eleganckie, zaprojektowane z uwzględnieniem różnorodnych potrzeb klientów, drewniane szafki RTV doskonale wpisują się w każdy styl aranżacji. Są uniwersalnym rozwiązaniem we wnętrzach minimalistycznych, nowoczesnych i klasycznych. Wykonane z drewna bukowego i dębowego, dzięki możliwości wyboru koloru czy wybielenia drewna doskonale będą wyglądać we wnętrzu skandynawskim lub retro. Drewniana szafka RTV może stać się odświeżającym elementem w salonie i całkowicie zmienić styl wnętrza.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023
pixel