Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

Drewniana komoda na nóżkach do sypialni - praktycznie i z klasą

2023-05-09
Drewniana komoda na nóżkach do sypialni - praktycznie i z klasą

Drewniane komody na nóżkach należą do tego rodzaju mebli, które mimo upływu lat nie tracą na popularności. Drewniane meble na nóżkach pasują do przytulnych rustykalnych i wiejskich klimatów. To też ulubiony mebel amatorów aranżacji vintage i boho. Od kilku ostatnich sezonów można zauważyć, że komody powracają i są bardzo często wybierane jako najpraktyczniejsze meble do sypialni.

Potrzebujesz dobrej drewnianej komody na nóżkach

Planując aranżację sypialni, z pewnością chciałbyś uwzględnić w niej stylowe meble, które posłużą przez długi czas. Aby sypialnia stała się Twoim azylem, jej urządzenie musi być praktyczne, a jednocześnie odpowiadające Twoim preferencjom. Wybór odpowiedniej drewnianej komody na nóżkach do sypialni nie należy do najprostszych zadań, zwłaszcza, gdy zagłębimy się w różnorodność stylów, gatunku drewna i kolorystyki. Ponadto, jeżeli nie mamy sprecyzowanego pomysłu, możemy stać się trochę bezradni. Pewnym jest, że jednym z niezbędnych mebli dla wygodnego funkcjonowania w sypialni, jest dobra drewniana komoda na nóżkach. Dlaczego taka? - już wyjaśniamy.

Drewno i nóżki

Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Spędzamy w niej jedną trzecią doby, relaksujemy się, śpimy, oddychamy jej powietrzem. Dlatego tak istotny jest wybór odpowiednich, zdrowych mebli. Kiedy wybieramy drewnianą komodę na nóżkach do sypialni mamy do czynienia z materiałem naturalnym, antyalergicznym i antystatycznym, bez dodatku substancji klejących. Postawienie na drewniane meble w sypialni jest wyborem rozsądnym, korzystnym dla naszego codziennego samopoczucia. A jaką rolę spełniają nóżki? Komody, przylegające bezpośrednio do podłogi dają efekt spójności i elegancji, natomiast usunięcie gromadzącego się pod nimi kurzu jest bardzo uciążliwe, a czasami prawie niemożliwe. Jeżeli wstawimy drewnianą komodę na nóżkach do sypialni mamy pewność, że taki problem nas nie dotknie. Nawet małe nóżki umożliwiają cyrkulację powietrza i regularne sprzątanie pod meblami.

Drewniana komoda na nóżkach Visby Norvik

Drewno pasuje wszędzie

Wybór drewnianej komody na nóżkach do sypialni oczywiście zależy od indywidualnych potrzeb i gustu. Praktycznie jest wybierać meble, które swoim wyglądem będą pasowały do stylu pomieszczenia, a nawet całego mieszkania. Ponieważ sypialnia powinna wprowadzać wyciszenie przed snem, nie powinno się kupować komody w krzykliwych kolorach, wyróżniających się w całości wystroju. Idealnym rozwiązaniem są komody drewniane na nóżkach, w neutralnych, naturalnych odcieniach drewna. Sprawdź ofertę sklepu Visby, w której pośród pięknych i ponadczasowych komód znajdziesz tę dla siebie.

Praktyczne i z klasą

Drewniane komody na nóżkach do sypialni są bardzo popularnym rozwiązaniem. Ich elegancki design doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnym, jak i klasycznym stylem wystroju. Dzięki wykonaniu z drewna są oryginalne, każdy element ma swój niepowtarzalny charakter, rysunek drewna, sęki i odcienie. Ponadto są wyjątkowo funkcjonalne. Wyposażone w kilka szuflad lub drzwiczki, pozwalają na przechowywanie najróżniejszych rzeczy, od bielizny po książki czy dokumenty. Dodatkowo, ich blaty pozwalają na wyeksponowanie ciekawej dekoracji, czy chociażby postawienie nocnej lampki.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023
pixel