Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

Drewniana szafka RTV - nowość na Visby!

2023-03-23
Drewniana szafka RTV - nowość na Visby!

Drewno od zawsze było idealnym materiałem do produkcji mebli. Niezależnie od ich rodzaju, przeznaczenia czy gatunku, drewniane meble traktowane były jako synonim trwałości, piękna i elegancji. Rozwój nowoczesnych technologii nie odsunął tego materiału na bok, przeciwnie, drewno idealnie współgra i wkomponowuje się w nowoczesne wnętrza. Przykładem tego jest drewniana szafka RTV.

Perfekcja i elegancja

Drewniana szafka RTV jest jednym z kluczowych mebli w każdym salonie. Warto zadbać, aby była nie tylko praktyczna, ale i odpowiednia do swego przeznaczenia. Większość współczesnych telewizorów robi wrażenie swoim wyglądem. Duży płaski ekran, perfekcyjne wykończenie detali i idealna jakość obrazu. Drewniana szafka RTV musi sprostać swemu zadaniu prezentując się równie okazale. Odpowiedzią na to jest PREMIEROWA oferta sklepu Visby - drewniane szafki RTV - łączące w sobie perfekcję wykonania i elegancki design.

Jak wybrać drewnianą szafkę RTV?

Wybór drewnianej szafki RTV powinien być przemyślany. Nieodpowiednio dobrana źle wpływa na komfort oglądania naszych ulubionych filmów. Zbyt niska spowoduje, że zaczniemy się garbić, zbyt wysoka może przyprawić nas o ból pleców. Specjaliści twierdzą również, że im większy telewizor, tym niższą szafkę powinno się umieścić pod telewizorem. Ogólne zasady są takie, że drewniana szafka RTV, z powodów estetycznych i praktycznych, powinna być około 20-40 cm dłuższa niż telewizor.

Drewniana szafka rtv visby Gdynia

Szafka RTV - mebel funkcjonalny

Dobrze dobrana drewniana szafka RTV powinna nie tylko być ozdobą, ale przede wszystkim powinna być funkcjonalna. Przed decyzją o zakupie odpowiedz sobie na pytanie, jakie dodatkowe funkcje powinna spełniać? Czy planujesz wyeksponować na jej półkach kolekcję płyt lub książek czy albumów, a może bardziej przyda się jako schowek na drobiazgi i dokumenty. Drewniane szafki RTV Visby są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Na Visby znajdziesz modele z otwartą przestrzenią, idealne do ustawienia sprzętu multimedialnego, jak też zamknięte, z licznymi szufladami, tak wygodnymi na podręczne drobiazgi.

Drewno nadaje styl

W nowej ofercie Visby znajdziesz szafki RTV z naturalnego dębu i szafki RTV z drewna bukowego. Dębina wyróżnia się ciepłą tonacją oraz wyjątkowym usłojeniem. Drewno bukowe, lżejsze i jaśniejsze, jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i dlatego stanowi świetny materiał do produkcji solidnych mebli.

Zalety drewnianych szafek RTV wykonanych z naturalnego drewna dostępnych w ofercie Visby:

  1. Prosta i elegancka forma klasycznego i nowoczesnego wzornictwa
  2. Optymalne wymiary i solidne wykonanie
  3. Możliwość personalizacji - modne i klasyczne kolory drewna - sprawdź we wzorniku Visby
  4. Bezproblemowe wyprowadzenie przewodów przez otwarte półki
  5. Wytrzymałość i odporność na uderzenia
  6. Polska produkcja z naturalnego, ekologicznego drewna

Drewniane meble w ofercie Visby są wykonane z najlepszego drewna dzięki temu zachowują swój wygląd pomimo upływającego czasu nie tracąc na atrakcyjności.

 

Drewniana szafka rtv visby Arhus
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
pixel