Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

Drewniane łóżka ze skrzynią na pościel

2023-04-04
Drewniane łóżka ze skrzynią na pościel

Drewniane łóżka ze skrzynią na pościel cenione są ze względu na swoją funkcjonalność. Nowoczesna estetyka wnętrz, poza stylowym wyglądem mebli, kładzie duży nacisk także na ich wysoką użyteczność. To sprawia, że drewniane łóżka ze skrzynią na pościel są jednym z częściej przez konsumentów poszukiwanych mebli do sypialni.

Wszędzie znajdzie miejsce

Drewniane łóżko ze skrzynią na pościel to wygoda, gdy brakuje nam czasu na staranne ścielenie łóżka, a nie lubimy zostawiać bałaganu w sypialni. Wówczas skrzynia na pościel staje się doskonałym rozwiązaniem. Do samej skrzyni, dzięki wygodnej konstrukcji łóżka – dostajemy się od góry – podnosząc cały stelaż. Takie rozwiązanie sprawia, że drewniane łóżko ze skrzynią na pościel, może stanąć w dowolnym miejscu w sypialni, a dostęp do pościeli zmagazynowanej w skrzyni i tak będzie bardzo wygodny.

Drewniane łóżka ze skrzynią - idealne do małej sypialni

Drewniane łóżko ze skrzynią na pościel, posiada kilka dodatkowych zalet. Poza przemyślaną konstrukcją mebla, jego atutem jest duża powierzchnia do spania, co w efekcie daje nam bardzo funkcjonalny i komfortowy mebel. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają przestronnych mieszkań, a tym samym powierzchnia sypialni również jest mocno ograniczona. Drewniane łóżko ze skrzynią na pościel, dzięki swoim właściwościom, rozwiązuje część tego problemu i umożliwia urządzenie komfortowej sypialni, z optymalnym wykorzystaniem jej metrażu.

Drewniane łóżka ze skrzynią na pościel Visby Hessler

Dobre rozwiązania techniczne

Ważnym atutem przy wyborze łóżka jest jego pojemna skrzynia na pościel. Dzięki zastosowanym siłownikom gazowym oraz specjalnej taśmie zamocowanej wokół ramy skrzyni, otwiera się ona bardzo lekko. Oczywiście na wybór konkretnego drewnianego łóżka ze skrzynią na pościel ma wpływ wiele czynników, jak np. aranżacja w jakiej chcemy urządzić sypialnię i dominujące w niej barwy oraz rodzaj drewna, z którego łóżko zostało wykonane. Warto przekonać się w sklepie Visby, jakie modele drewnianych łóżek ze skrzynią na pościel są oferowane i jakie nowoczesne rozwiązania zostały w nich zastosowane.

Skrzynia nie tylko na pościel

Drewniane łóżko ze skrzynią na pościel jest idealnym rozwiązaniem jeśli potrzebujemy w naszej sypialni więcej magazynowej przestrzeni. Nie zawsze chcemy inwestować w zakup dodatkowej szafy lub komody, czasami nie ma na nie miejsca lub widzimy, że dodatkowe meble zakłócą harmonię istniejącej aranżacji. Rozwiązaniem jest drewniane łóżko ze skrzynią na pościel. Pod materacem jest ogromna przestrzeń, która pozwala na dodatkowe wykorzystanie powierzchni do przechowywania zapasowej, nie tylko pościeli czy koców, ale np. sezonowej odzieży lub obuwia czy rzadko używanych ozdób świątecznych. Miejsce to możemy przeznaczyć na schowanie książek, czy torby podróżnej. Da to wolne miejsce w szafie, które może być przeznaczone na inne podręczne rzeczy, po które sięgamy częściej.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023
pixel