Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

Jak stworzyć przytulną sypialnię?

2022-11-28
Jak stworzyć przytulną sypialnię?

Sypialnia musi być przytulna, w niej chcemy odpocząć i nabrać sił na następny dzień. W sypialni spędzamy sporo czasu, więc ważne jest, aby wybrać styl aranżacji, który współgra z naszymi preferencjami i pasuje do naszej przestrzeni.

Przytulna sypialnia jest elegancka

Szukając pomysłów na sypialnię, coraz częściej wybieramy styl nowoczesny, który charakteryzuje się subtelną elegancją i minimalizmem, bez zbędnych bibelotów z prostymi i funkcjonalnymi meblami. Ale mimo pozornej surowości, możemy stworzyć prawdziwą, przytulną oazę. Nowoczesna przytulna sypialnia jest pełna łagodnych kolorów i naturalnych materiałów.

Umiar i lekkość stylu prowadzi do osiągnięcia zacisznej atmosfery pełnej wygody i przestronności. Sypialnia dla wielu osób jest najważniejszym pomieszczeniem w domu, a jej sercem jest łóżko, do którego udajemy się, aby zapaść w błogi sen.

Elegancji dodadzą wysokiej jakości tkaniny obiciowe w łóżkach z tapicerowanymi zagłówkami.

Jak stworzyć przytulną sypialnię-łóżko Visby Hessel

Łóżko jest sercem sypialni

Wybór odpowiedniego łóżka do przytulnej sypialni jest zatem najważniejszy. Idealnym rozwiązaniem jest oczywiście duże drewniane łóżko z zagłówkiem. Drewno to najbardziej naturalny i najzdrowszy materiał. Z materacem dopasowanym do naszych wymagań, stworzy idealne miejsce do wypoczynku, komfortowego czytania książki czy wieczornego oglądania telewizji.

Podczas wyboru odpowiedniego łóżka powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jego design, wysokość, rodzaj i kolor drewna. Musimy wybrać pomiędzy drewnianym lub tapicerowanym zagłówkiem i rodzajem nóżek. Te detale decydują o wyglądzie i przytulności sypialni.

Jak stworzyć przytulną sypialnie-łóżko Visby Poznań

Przytulna sypialnia z fantazją

Podczas aranżacji sypialni pozwólmy zadziałać swojej fantazji. Może zdecydujmy się na oryginalność i stwórzmy królewską sypialnię wybierając nietypowe łóżko z baldachimem. Baldachim w nowoczesnym stylu, to nietuzinkowy element, świetnie nadający się do aranżacji przytulnej sypialni z nutą ekscentryzmu.

Pamiętajmy o kolorystyce przytulnej sypialni. Powinny w niej dominować stonowane barwy: odcienie bieli, beże, brązy czy odcienie szarości, jasna, jednolita podłoga. To neutralne barwy, które idealnie nadają się do sypialni i sprzyjają wyciszeniu. Jeżeli chcemy jednak zastosować ciemne i intensywne barwy, pamiętajmy o tym, że ciemne barwy nadają się tylko do dużych, przestronnych wnętrz.

Łóżko drewniane z baldachimem Visby Canopy
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022
pixel