Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

Łóżko w naszej sypialni - jakie wybrać?

2019-08-28
Łóżko w naszej sypialni - jakie wybrać?Wybór konkretnego łóżka może zająć nam wiele tygodni - spowodowane jest to olbrzymim wyborem jaki dają nam producenci oraz tym, że zazwyczaj kierujemy się cenami, a nie konkretnymi parametrami łóżka. Producenci oferują nam łóżka jednoosobowe, dwuosobowe, dziecięce, z dodatkowym wyposażeniem, komorami wewnętrznymi i wieloma innymi udogodnieniami. Jak wybrać model dla siebie? W miastach takich jak Warszawa z pewnością znajdziemy modele odpowiadające naszym oczekiwaniom!

Jakie rozmiary łóżka?

Pierwszym istotnym parametrem jest decyzja co do rozmiarów łóżka. Jeśli dysponujemy dużymi sypialniami w domach jednorodzinnych nie musimy przejmować się tym, że łóżko zajmie wiele miejsca. Więcej problemu mają osoby zamieszkujące w mieszkaniach blokowych. Jeśli jednak wybrany przez nas łóżko jest za duże zazwyczaj producenci oferują wykonanie modelu na konkretny wymiar - to spore ułatwienie i wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Z jakich materiałów wykonywane są łóżka? Najczęściej wykorzystywanymi gatunkami drewna są sosna, dąb i buk. Łóżka sosnowe cieszą się sporym zainteresowaniem ze względu na swoją cenę oraz jasne kolory. Łóżka sosnowe sprawdzają się zarówno w sypialniach, jak i pokojach dziecięcych - bez problemu znajdziemy również do nich dodatkowe meble: szafki nocne, komody, klasyczne szafy. Łóżka sosnowe, tak samo jak każdy mebel wykonany z litego drewna, odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia, zarysowania oraz wnikanie brudu.

Łóżka sosnowe nierzadko są również ozdabiane tapicerowanymi zagłówkami. Warto zastanowić się nad tym rozwiązaniem jeśli cenimy sobie wieczorne oglądanie seriali czy też czytanie książek.

Dodatkowe miejsce do przechowywania

Wiele dostępnych łóżek posiada również komory wewnętrzne, w których przechowywać można pościel czy ubrania sezonowe.
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019
pixel