Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

Sypialnia w drewnie - wady i zalety. O czym musisz wiedzieć

2022-11-04
Sypialnia w drewnie - wady i zalety. O czym musisz wiedzieć

Od dziesięcioleci drewniane meble cieszą się popularnością, a w ostatnich latach popyt na nie wydaje się nawet wzrastać. Niezależnie od wystroju wnętrza drewniane meble pasują wszędzie. Dodatkowym atutem jest fakt, że drewno naturalne jest antystatyczne i nie powoduje alergii.

Cechy tych mebli sprawiają, że nadają się one świetnie do zaprojektowania i zaaranżowania przytulnej sypialni w drewnie. Chyba największą zaletą jest ich oryginalność dzięki naturalnemu zróżnicowaniu wszystkich słojów i odcieni prawdziwego drewna. Wszystkie meble z litego drewna, jakie kiedykolwiek wyprodukowano, są przez to unikalne. Prawidłowo wykończone drewno ma swój wyjątkowy charakter i połysk przez wiele lat. Dzięki ich długowieczności meble z drewna można naprawić, odrestaurować lub zmienić ich kolor, a upływ czasu dodaje im specjalnego uroku. Nie ma więc wątpliwości, że meble wykonane z drewna naturalnego mają zdecydowanie wiele zalet. Nie dziwi więc, że drewniane meble do sypialni wybierają osoby kochające elegancję, oryginalność i naturę.

Łóżka z drewna w sypialni

Sypialnia w drewnie to stabilność. Charakterystyczną cechą drewnianego łóżka jest jego ciężar. Często jest to wielką zaletą, na przykład podczas zabaw dzieci. Ma to też ogromne znaczenie dla osób starszych, które potrzebują wsparcia przy wstawaniu. Ciężar, a tym samym stabilność wysokiego dębowego łóżka z wysokim zagłówkiem, daje wówczas poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

TAPICEROWANE ŁÓŻKO DREWNIANE DĘBOWE VISBY FRIDA Z WYSOKIM ZAGŁÓWKIEM

Szeroki wybór

Podczas aranżacji sypialni w drewnie spotykamy się z różnorodnością stylu dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Klienci szukający drewnianego łóżka mogą wybierać pomiędzy klasycznym opływowym kształtem z miękkim tapicerowanym zagłówkiem, a elegancką, prostą, nowoczesną formą z niskim zagłówkiem z litego drewna. Mogą też poddać się urokowi nowoczesnego kształtu, z domieszką retro, w ciepłych odcieniach naturalnego złocistego drewna. Jedno jest pewne, nawet dwa jednakowe modele różnią się fakturą słoi, sęków i wzorem pęknięć, które nadają charakter i niepowtarzalność każdej sypialni w drewnie. Klienci, którzy nie gustują w ostrych zakończeniach mebli, znajdą wykończenia o miękkim kształcie i wygładzonych krawędziach.

TAPICEROWANE ŁÓŻKO DREWNIANE DĘBOWE VISBY MODENA Z WYSOKIM ZAGŁÓWKIEM

Nowoczesne technologie skręcania

Sypialnia w drewnie, to niczym niezakłócony sen. Wszystkie modele łóżek wykonane są z wysokogatunkowego litego drewna, a producenci wykorzystują nowoczesne technologie mocowań. Zapobiega to ewentualnemu luzowaniu i skrzypieniu materiału, zapewniając wypoczywającym komfort i prawdziwy relaks.

ŁÓŻKO DREWNIANE BUKOWE VISBY HESSLER HIGH

Niepowtarzalność sypialni w drewnie

Jeżeli dokonamy wyboru drewnianych mebli do sypialni, da nam to możliwość wyjątkowej, nietuzinkowej aranżacji tego miejsca. Drewno świetnie pasuje zarówno do klasycznej aranżacji wnętrza, jak i nowoczesnego wystroju sypialni w drewnie. Stoliki, komody, szafki nocne czy nawet dodatki jak ramki do obrazów, zegary, lustra w naturalnym kolorze drewna, połączone z jasnymi kolorami ścian są czystą formą, która w każdej sypialni będzie wyglądać wyjątkowo pięknie.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022
pixel