Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl

W poszukiwaniu wyjątkowego stylu w sypialni

2019-08-28
W poszukiwaniu wyjątkowego stylu w sypialniElegancka i ciekawa aranżacja sypialni nie jest niczym poza zasięgiem naszych możliwości. Do stworzenia eleganckiego wyglądu tego pomieszczenia nie potrzebujemy zasobnego portfela - konieczna jest jednak wyobraźnia i nieco czasu. Od czego zacząć meblowanie naszej wymarzonej sypialni?

Z pewnością pierwszym krokiem powinno być... zainspirowanie się projektami znanych architektów wnętrz, zamieszczanych w pismach wnętrzarskich. Ciekawe pomysły na aranżację sypialni znajdziemy również w portalach internetowych poświęconych dekoratorstwu. Zanim zdecydujemy się na konkretne meble warto rozejrzeć się w kilku sklepach i porównać ceny łóżek, wygląd konkretnych modeli.

Łóżko tworzone na miarę

Wiele osób nie dysponuje wielkimi sypialniami - w takich sytuacjach konieczne jest kupienie mniejszego łóżka lub też zamówienie wymarzonego modelu na konkretny wymiar. Ostatnie rozwiązanie pozwoli nam również na zapełnienie problematycznych wnęk.

Kiedy potrzeba nam więcej miejsca

Wiele osób poszukuje mebli, które pozwolą na zwiększenie ilości miejsca do przechowywania ubrań, drobiazgów. Jednym z bardziej cenionych rozwiązań są bez wątpienia łóżka z szufladami. To rozwiązanie znane jest od kilku lat, jednak dopiero teraz zdobywa prawdziwą popularność. Komory łóżka są tak skonstruowane, aby móc dostać się do nich nie poprzez podnoszenie stelaża, a wysunięcie szuflad znajdujących się w ramie łóżka. Z pewnością łóżka z szufladami są znacznie wygodniejsze w użyciu, szczególnie dla osób starszych. Łóżka z szufladami wykonywane są zazwyczaj z płyt drewnianych, rzadziej z litego drewna (konstrukcja wymaga licznych elementów o mniejszych rozmiarach), posiadają jednak liczne elementy ozdobne. Szuflady mogą posiadać mosiężne, zdobione uchwyty lub też tapicerowane zagłówki. Takie rozwiązanie z pewnością sprawdzi się także w pokojach dziecięcych - łóżka z szufladami pozwolą na wygodne przechowywanie klocków, maskotek, samochodzików...
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019
pixel