Nie ma wymiaru, którego szukasz? Napisz do nas, wycenimy dla Ciebie indywidualną zmianę >>> biuro@visby.pl
2023-09-04

Czy łóżko bukowe to dobry wybór

Dobór mebli do sypialni jest bardzo ważnym zadaniem, ponieważ dzisiejsze decyzje zaowocują przez kolejne lata. Najważniejszym elementem wyposażenia jest oczywiście odpowiednio dobrane funkcjonalne i ponadczasowe łóżko. Twoje dobre decyzje i efekt jaki osiągniesz, będą gwarancją długotrwałego luksusu, dlatego dziś chcemy Ci zwrócić uwagę na szczególne zalety łóżka bukowego.

Łóżko bukowe - oferta warta sprawdzenia

Łóżko bukowe to nieodzowny mebel, w którym spędzamy kilka godzin każdej doby. Ma ono służyć do wygodnego wypoczynku i relaksu. Ponadto, musi być zarówno funkcjonalne, jak i piękne, aby jego widok cieszył nas przez wiele lat. Sklep Visby przedstawia wyjątkową kolekcję eleganckich i praktycznych łóżek bukowych, w najróżniejszych stylach i wymiarach, także z możliwością wyboru jednego z czterech kolorów. Sprawdź ponadczasowe, solidnie wykonane oraz eleganckie łóżka bukowe do sypialni w cenach, które mile Cię zaskoczą. Każde łóżko jest absolutnie wyjątkowe, ponieważ nie ma drugiego takiego samego układu słojów i sęków, natomiast białe łóżka bukowe posiadają idealną biel. Jeżeli jednak masz wątpliwości, czy warto wybrać łóżko bukowe, zapoznaj się z jego właściwościami.

Buk silny jak dąb

Drewno bukowe jest jednym z najbardziej wytrzymałych surowców w Europie. Łóżko bukowe to dobry wybór właśnie ze względu na twardość i zwartość materiału, porównywalne jest to dębu. Co więcej, szlifowanie sprawia, że drewno jest gładkie i przyjemne w dotyku. Dzięki temu łóżka bukowe są wytrzymałe na zarysowania, uderzenia np. cięższym przedmiotem oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Masywna forma, zapewnia stabilność łóżka. Ta zaleta szczególnie jest istotna w domach, gdzie bawią się dzieci oraz dla osób starszych, które potrzebują wsparcia przy wstawaniu.

TAPICEROWANE ŁÓŻKO DREWNIANE - BUKOWE VISBY GOTLAND HIGH DRAWERS

Wyjątkowe zalety łóżek bukowych

Drewno z buku ma naturalną, jasną żółto-miodową barwę, w odcieniu subtelnym i miłym dla oka, który dodaje łóżkom bukowym szyku. Naturalne drewno bukowe, poddane wybarwieniu czy pomalowane na biało daje dowolność pod względem kolorystycznym i pasuje do niemal każdego wystroju sypialni. Ponadto drewno bukowe słynie z pewnej wyjątkowej zalety, jaką jest jego bezwonność. Sprawdzi się to u osób, które nie przepadają za zapachem drewna. Łóżko bukowe jest też łatwe w utrzymaniu czystości, nie chłonie kurzu ani brudu, dlatego bez większego problemu można łóżko umyć. Drewno bukowe jest bezpieczne dla alergików i gwarantuje dobre samopoczucie osób mających problemy z oddychaniem w nocy. Ze względu na te zalety, wygodne i stabilne łóżko bukowe, jest polecane do pokojów dziecięcych i młodzieżowych.

Jak wybrać łóżko bukowe?

Meble bukowe ze sklepu Visby, to solidna i trwała inwestycja, która posłuży wiele lat i na długo pozwoli zapomnieć o kolejnym wydatku.
Aby podjąć najlepszą decyzję przy wyborze łóżka bukowego pamiętaj o kilku kwestiach:
● jakie łóżko bukowe potrzebujesz, na nóżkach, z szufladą czy z pojemnikiem na pościel?
● zdecyduj o szerokości łóżka. Optymalną szerokością dla jednej osoby to 90 cm, dla łóżka dwuosobowego - 160 cm. Jeżeli sypialnia nie ma dużego metrażu - wybierz łóżko 140 cm;
● zagłówek zapewnia wygodę, gdy w łóżku czytasz lub oglądasz telewizję. Jego wygląd wpływa na charakter sypialni, dlatego zdecyduj, czy ma być drewniany czy tapicerowany;
materac, powinien znajdować się na wysokości około 40-50 cm. Jest to oczywiście granica umowna. Sprawdź czy sylwetka dopasowana jest do wysokości łóżka. Usiądź na łóżku, gdy Twoje kolana ugięte są pod kątem prostym, wiesz jaka jest dla ciebie prawidłowa wysokość łóżka.

Czy wiesz, że w usłudze “meble na wymiar” spełniamy marzenia aranżacyjne Klientów? W zależności od potrzeb i na życzenie, możemy zmienić wymiary naszych mebli. Wszystkie parametry: szerokość, głębokość i wysokość mebli mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Jeżeli masz problemy z aranżacją swojej sypialni skontaktuj się z doradcami sklepu Visby i zaufaj ich doświadczeniu.

pixel